The Golden ile Kapılar Sonuna Kadar Açık!

Almanya, yeni yabancı işçi yasasıyla (Mart 2023) kapılarını açtı

Almanya, nitelikli işçi açığını kapatmak amacıyla 2030 yılına kadar yabancı işçilere kapılarını açma kararı almış bulunuyor. Bu kapsamda, The Golden adlı şirket olarak Türkiye'den binlerce kişiye Almanya'da yeni bir kariyer yapma imkanı sunuyoruz. Sunduğumuz hizmetler ve yeni yabancı işçi yasası sayesinde iş arayanların Almanya'ya kolayca göç etmesine olanak tanıyoruz.

The Golden olarak profesyonel hizmetler sunuyoruz ve nitelikli işçi açığını kapatmak için işverenler ve iş arayanları bir araya getiriyoruz. Türkiye'den Almanya'ya göç etmek isteyenler için Almanya´dan sağlanan olanaklar şunlardır:

1. İş Anlaşması veya Eğitim: Türkiye'de bir mesleği olan veya meslek eğitimi almak isteyen kişiler, meslekleriyle ilgili iş teklifi veya meslek eğitim yeri bulmaları durumunda vize ve çalışma izni alabilirler.

2. Sertifika, İki Yıllık Deneyim: Türkiye'de aldıkları sertifikalar ve en az iki yıllık iş deneyimi, göç izni almak için avantaj sağlayacaktır.

3. Diploma Denkliği Aranmayacak: Artık Almanya'da çalışmak isteyenlerden diploma denkliği istenmeyecek. Gelinen ülkedeki diploma yetecek.

4. İşe Alımda Puan Sistemi: Her bireyin işe alımında puanlama sistemi uygulanacak ve Almanca ve İngilizce bilme, mesleki deneyim ve Almanya ile bağlantısı gibi faktörler puanlamada önemli rol oynayacak.

5. Haftada En Az 20 Saat: Çalışmak isteyenler, gerekirse haftada 20 saatten az olmamak kaydıyla işyerinde denenebilecek.

6. Toplu Sözleşme ve Sosyal Güvenlik: Çalışma izni verilen kişiler, sendikalı olacak, toplu sözleşme hakkına sahip olacak ve sosyal güvenlik primleri yatırılacak.

7. Yaş Sınırı 45 ve 50 Üzeri: 45 yaşını aşmış kişilerin geldikleri ülkedeki emeklilik haklarına bakılacak ve uzun süre prim ödemişlerse, bu artı puan olarak görülecek.

Almanya'nın yabancı işçilere yönelik kapılarını sonuna kadar açma hedefi, The Golden olarak iş modelimiz için büyük bir avantaj sağlamaktadır. Şirketimiz, Türk iş arayanlara Almanya'da yeni bir kariyer yapma şansı sunarken, Almanya'daki işverenlere de ihtiyaçlarına uygun nitelikli işçileri bulma konusunda destek olmaktadır.

Müşteri memnuniyeti ve başarı odaklı yaklaşımımızla, hızla büyüyen ve gelişen bir şirket olmaya devam edeceğiz. Bu yeni yabancı işçi yasası sayesinde iş arayanların hayallerine ulaşmalarına yardımcı olmaya ve Almanya'daki işverenlerin ihtiyaçlarını karşılamaya devam edeceğiz.


Whatsapp yolu ile bizlere ulaşabilirsiniz

+90 554 007 46 53
 • Türkiye
  Adalet Mah. Manas Blv. No. 39
  Folkart Towers - B Kule Kat 31 
  Bayraklı / İzmir
 • Almanya
  Edlmannsberg 18
  84095 Furth (Bayern, Almanya)
 • Bizi Arayın
  +90 554 007 46 53
 • Çalışma Saatleri
  Pazartesi - Cuma
  09:00 - 18:00
Sosyal Medya
Bizimle iletişime geçin

The Golden ekibi olarak, sizinle iletişim kurmaktan ve sorularınızı cevaplamaktan mutluluk duyarız. Üye olmadan da bize ulaşabilir, merak ettiğiniz konular hakkında bilgi alabilirsiniz. Profesyonel danışmanlarımız, size yardımcı olmak ve ihtiyaçlarınıza yönelik çözümler sunmak için burada. Size en kısa sürede geri dönüş yaparak, sizin için en iyi çözümü bulmak için çalışacağız.


Tasarım Badoworks