Üyelik Sözleşmesi

1. ÜYELİK KOŞULLARI

Mevcut bilgilendirme ve dahili iş bu sözleşme; içeriğinde THE GOLDEN DANIŞMANLIK İÇ VE DIŞ TİCARET LTD. ŞTİ. ile üye/üyeler arasında bağlayıcı kabul iradesi kabul ile mevcudiyetini sağlar. Sözleşme içerisinde The Golden Danışmanlık İç ve Dış Ticaret Ltd. Şti. ‘’The Golden", "Biz", "Bizim" olarak anılacaktır. Hizmeti sağlayan çalışma arkadaşlarımız "Danışman" olarak anılacaktır. Sözleşmeyi kabul edip Üyelik kaydı ile üye olan ve sisteme dahil olan kişi ‘’Üye’’, ‘’Başvurucu’’ olarak sözleşmede anılacaktır. 

a) Mevcut sözleşme vasıtasıyla kayıt olup üyelik ödemesi yaptığınız takdirde, aşağıdaki Hüküm ve Koşulları okuduğunuz ve kabul ettiğiniz varsayılır. 

b) The Golden’a üye olmak için cinsiyet, meslek grubu, çalışma şekli ve benzeri kriterler farketmeksizin kayıt yaptırılabilir. Kendine inanan Almanya başta olmak üzere yurtdışında çalışmayı isteyen bu doğrultuda C.V. sahibi olan herkes üyelik yapabilir.

c) Başvurucu ile iletişime geçmemiz gerekebileceğinden, size ulaşabileceğimiz güncel doğru ve geçerli bir telefon numarası ile e-posta adresi kullanımı zorunludur. Yanlış bilgiler ile kayıt yapmak, bu sözleşmenin Hüküm ve Koşullarının ihlali anlamına gelir.

d) Başvurucunun vermiş olduğu bilgiler ve belgeler başvurucuyu bağlar. Doğruluğu ve geçerliliği başvurucunun sorumluluğu kapsamındadır.

e) Başvurucu tarafından yapılan kayıt nihayetinde, üyelik satın alınıp ücreti ödendikten sonra Danışman, Başvurucu ile iletişime geçer. Danışman; bilgilendirme, süreç takibi, eksik veya yanlış evrakların üye vasıtasıyla tamamlanıp düzeltilmesi konularından sorumludur.

f) Üyelik yapıldıktan ve gereksinim duyulan evraklar ve C.V. tamamlandıktan sonra Danışman, işin ilerleyişini sürekli olarak takip edecektir. Başvurucu süreç hakkında bilgiyi alabilmek için e-posta üzerinden iletişime geçebilir. 


2. The Golden’ın çalışma şekli ve prensipleri ile ilgili detaylı bilgiyi sözleşme kapsamında edinebileceğiniz gibi, sitemizden; nasıl çalışır sekmesinde ve Sıkça Sorulan Sorular kısmındaki cevaplar ile de edinebilirsiniz.

a) The Golden herhangi bir şekilde Başvurucu' nun iş bulması veya bulamaması konusunda sorumlu değildir. Verilen hizmet, Başvurucu' nun iş bulma şansını ve ihtimalini büyük ölçekte artırma amaçlı olarak verilmektedir, ancak hiçbir şekilde iş bulabileceği taahhüt ve garanti edilmemektedir.

b) The Golden, Başvurucu adına, yalnızca Başvurucunun CV'lerinin ve belgelerinin Almanya başta olmak üzere yurtdışında istihdam sağlanan iş yerlerine ve yine aynı şekilde çözüm ortaklarımıza dağıtımı aşamasında iletim yapmaktadır. Bunun dışında hiçbir şekilde The Golden, Başvurucu' nun iş bulabilmesi amacıyla yapacağı başvuruların yapılmasından sorumlu değildir.

c) The Golden' dan, belirtilenler dışında herhangi bir hizmet talep etme hakkınız bulunmamaktadır. Hizmetin verilme şekli de yalnızca The Golden tarafından belirlenmektedir. 

d) İşe kabul süreci ve Danışanın yurtdışındaki iş yerleri ile görüşmeleri The Golden bilgisi dahilinde ve danışmanlığı ile yapılmakla birlikte Danışanın Bizim tarafımızdan iş bulması halinde yurt dışına çıkma süreci Üyenin kendi hakimiyetinde ve muhteviyatındadır. Danışanın iş bulması halinde yurtdışına çıkabilme yeterliliği kendisine aittir. The Golden bu konuda sorumluluk almaz bu süreci garanti etmez. The Golden Başvurucu' ları hiçbir şekilde bir ülkeye yollamamaktadır.

e)    Başvurucu kayıt yaptırıp üye olduktan sonra, evraklarını sisteme yükleyerek başvuru havuzuna dahil olur. The Golden, üyenin vasfına, isteğine ve niteliğine göre kendisine uygun olduğunu düşündüğünü şirketler ile üyelerin CV'lerini paylaşır. The Golden üyelerinin CV'lerini evrakların tamamlanmasını takip eden ay içerisinde en az 3 iş yeri ile paylaşılıp iş başvuru yapar. "İlk bir ay için en az 3 İş Başvurusu yapar"


3. The Golden üyelik havuzuna gönderilen Almanya başta olmak üzere yurtdışında çalışma amacıyla iş bulma olanağınızı arttırmak için kayıt yapılarak aktif hale getirilen C.V. niz, The Golden tarafından yurtdışındaki işletmeler ve çözüm ortaklarımız ile iletişim kurarak onlara iletmek suretiyle iş bulma imkanınızı arttırmaya profesyonel olarak yardımcı olmaktadır.

a) The Golden C.V. nizi bahsi geçen yerlere iletmek ve yurtdışında çalışma imkanınızı arttırmak hizmeti vermektedir. Üye olup ödeme ile kayıt olmanın maksadı Danışanlar için bu kapsamdadır. 

b) CV'nizin İlgilendiğiniz veya size uygun iş ilanlarına ve pozisyona iletilmesi sorumluluğu The Golden’a aittir.


4. The Golden’a yapılan üyelikler bireyseldir. Aynı üyelik ile sadece tek bir kullanıcı üzerinden işlem yapılabilir.

a)    Bizden hizmet almak isteyen her danışan ayrıca üyelik yapma mecburiyetindedir. 

b)    Aksi durum sözleşmenin ihlali kapsamına girmektedir. 

c)     Üyelik devredilemez kullanımı başka birine aktarılamaz.


5. The Golden’ dan alınan üyeliğin süresi 1(bir)yıl 365 gündür. Bu süre zarfında kullanılmayan üyelikler, The Golden tarafından kullanılmış sayılacaktır bu süre zarfında üyeye ulaşılmaması durumunda sorumluluk üyeye aittir.


6. Üyelik Başvurucu tarafından The Golden' a ödemenin yapılması ile aktif hale gelmektedir. 

a)    Uygulanabilecek tüm mali hizmetler veya katma değer vergileri dahil olmak üzere tüm vergileri ödemekten Üye sorumludur.

b)    Ödeme yapıldıktan sonraki 3 iş günü içerisinde Başvurucu' nun üyelikten cayma hakkı bulunmaktadır. Bu durumda, hali hazırda çalışması başlatılan işlerin ücretleri kesilerek kalan miktar 3-10 iş günü içerisinde tarafınıza iade edilecektir.


7. The Golden’a gönderilen belgeler ve dökümanlar için her türlü kanal üzerinden bize C.V. nizin ve bize gönderdiğiniz her bilginin kullanılması ve paylaşılması adına her türlü onayı verdiğinizi kabul ve taahhüt etmiş sayılırsınız. Verilen onay ile veya 3 günlük cevapsızlık ile birlikte belgeler ve dökümanlar Başvurucu tarafından onaylanmış sayılacaktır. Bu 3 gün içerisinde tarafımıza geri dönüş sağlayarak; değişim, dönüşüm, belge ve doküman üzerinde revizyon isteyebilirsiniz.


8. Sözleşme İptal Hakkı

Üyelik;  The Golden sitesi üzerinden herhangi bir denetlemeye tabi kılınmaksızın herkes tarafından satın alınabilmektedir. Ancak aşağıdaki maddelerin oluşması yada gündeme gelmesi halinde, satın alınan üyeliğin, daha sonradan The Golden tarafından, ücret iadesi veya üyenin geldiği aşama değerlendirilerek iade edilmeksizin, üyelik ve sözleşme tek taraflı olarak iptal edilebilecektir;

a) Başvurucu tarafından adaba uygun olmayan tavır ve davranışlar sergilenmesi, saygısızlık yapılması, herhangi bir argo söz, hakaret yada hakaretamiz söz kullanılması

b) Başvurucu'nun üyelikten yeterli derecede verim alamayacak kadar az niteliğe sahip olması 

c) Başvurucu tarafından verilen bilgilerde gerçek dışılık, sahte veya yanlış yönlendirme yapılması ve yanlış bilgi paylaşılması.

d) Üyenin kısıtlı, ayırtım gücünden yoksun olması v.b. hallerde. Sözleşme tek taraflı olarak feshedilecektir.


9. The Golden verdiği üyelik hizmetinde site içi kurallar ve veri korunması durumlarında, fikri mülkiyetin ihlal edilmesi dâhil herhangi bir açık veya zımni garanti olmaksızın sitemize veya veri tabanımıza yetkisiz erişim veya kullanımından kaynaklı;  depolanan herhangi bir kişisel bilgi veya mali bilgiler; herhangi bir Başvurucu veya diğer üçüncü taraf tarafından sitemize veya sitemiz üzerinden aktarılabilecek hatalar, virüsler veya benzerleri; herhangi bir içerikte ya da bizim aracılığıyla yayınlanan, post edilen, aktarılan veya başka bir şekilde kullanılan herhangi bir içeriğin kullanımından kaynaklanan herhangi bir hata veya eksiklik için, kvkk veya gizlilik sözleşmesi kapsamının dışına kendi kontrolumuz dışında çıkılmasından kaynaklı sorunlara ve benzeri durumlara ilişkin sorumluluk kabul etmez. 

a)    The Golden kendi gizlilik politikaları çerçevesinde hizmet vermektedir. 

b)    The Golden dışındaki web sitelerindeki gizlilik politikaları veya diğer içeriklerden sorumlu olmadığımızı defaaten bildiririz. Bize gönderilen materyal, bilgi ve belgeler üzerinde, yayımladığımız veya sunduğumuz her türlü hizmet açısından değişiklik yapma, güncelleme yapma hakkımızı saklı tutuyoruz.

c)    Herhangi bir iletişim ağının veya hattının teknik arızasından, teknik sorunlar veya İnternette yaşanacak sorunlar nedeniyle herhangi bir belgenizin, materyal veya postanızın kontrol dışı değişmesinden dönüşmesinden veya arızalanmasından sorumlu olmadığımızı bildiririz.


10. The Golden' nin, Üyeleri bilgilendirme yükümlülüğü vardır ve fakat çalışma varlığını, devamlılığını sağlamak ve şirket çıkarlarını gözetmek adına, bazı bilgileri Başvurucu ile paylaşmama hakkımızı saklı tutuyoruz. Her üye, başvuru yaptığında gizlilik sözleşmesini kabul ve taahhüt eder. Site içerisinde bulunan erişimi sağlanan Gizlilik sözleşmesi mevcuttaki sözleşmemizin mütemmim cüzü niteliğindedir. 


11. iş bu sözleşme The Golden ve üye arasında yapılır 11 maddeden ibarettir. Sözleşmenin uygulanmasında doğacak anlaşmazlıklar ve diğer ihtilafların giderilmesinde İzmir adliyeleri görevli ve yetkilidir.


THE GOLDEN DANIŞMANLIK İÇ VE DIŞ TİCARET LTD. ŞTİ.                                                             ÜYE


Tasarım Badoworks