Hakkımızda

Yüksek Verimlilik, İşbirliği ve Memnuniyet İçin Doğru Adres!

cover

The Golden Türkiye'nin başarılı ve nitelikli uzmanlarını Almanya'da bulunan Şirketlere entegre etmek için çalışıyor!

Şirketimiz, Almanya'da mevcut olan Headhunter ve Recruiting sistemini, yeni bir marka altında Türkiye'de sunmaktadır. İstihdam sağlama konusunda olduğu kadar, yurt dışında çalışmak ve yaşamak isteyen meslek sahibi ustaları ve uzmanlara da destek olmaktayız. The Golden olarak, size ait bilgileri titizlikle değerlendirerek portföyümüze ekliyoruz. Ardından Almanya'da bulunan işletmelerle sürekli iletişim halinde olan çözüm ortaklarımız ve uzman eksikliği yaşayan şirketlerle, KVKK yönetmeliğine uygun şekilde paylaşıyoruz. Bu sayede doğrudan işverenlerle temas halinde olmakla birlikte, sizlere daha fazla iş imkânları sunmayı amaçlıyoruz. Almanya'daki networkümüzün sürekli olarak büyümesi sayesinde, size zamanla daha fazla iş fırsatı sunabilmekteyiz.

Misyon

İşverenlerimiz ve adaylarımızın her ikisi için de en yüksek verimlilik ve memnuniyeti sağlıyoruz. İşverenlerimize, en iyi yetenekleri bulmaları için çözümler sunarak işe alım sürecini kolaylaştırıyoruz ve işletmelerindeki performansı artırmak için destek sunuyoruz. Adaylarımıza, kariyer hedeflerine ulaşmalarına yardımcı olmak ve onların iş beklentilerini karşılamak için doğru iş fırsatlarını sunarak en yüksek memnuniyeti sağlamak istiyoruz. Bu yolla, her iki tarafı da mutlu ederek iş dünyasında uzun vadeli ilişkiler kuruyoruz.


Vizyon
Dünya genelindeki yetenekleri bulup, işverenlerle buluşturarak, her iki tarafın da başarısına katkı sağlamak. Kaliteli ve yenilikçi hizmetlerimizle, müşterilerimizi buluşturmak ve bu sayede küresel iş piyasasına değer katmak. Toplumsal sorumluluklarımızı yerine getirerek, iş dünyasında güvenilirliğimizi artırmak ve sektörümüzde lider olmak.
cover

Size yolu aydınlatıp, başarıya ulaşmanın altın anahtarını veriyoruz

Nasıl olduğunu öğrenin
cover

Gelecek algınızı değiştirin!

Birlikte, çevik, hızlı, ve değer odaklı strateji ve girişimler için yardımcı olabiliriz

The Golden, işe başlama sürecini hızlandırmak için ihtiyaç duyduğunuz ayarlamaları yapan hizmetleri de sunar.

The Golden olarak, danışmanlık hizmetinin ötesine geçerek sizinle ortak bir vizyon oluşturuyoruz. Birlikte çalışmanın gücüne inanıp, bu gücü en iyi şekilde kullanarak sizleri başarıya taşımayı hedefliyoruz. 

 • Açık iletişim ile dürüstlük
 • Sorumlu yönetim kadrosu
 • Ulaşılabilirlik garantisi
 • Olağan üstü bir kültür transferi
 • Sektörüne özel yenilikçi çözümler
The Golden

Whatsapp yolu ile bizlere ulaşabilirsiniz

+90 554 007 46 53
 • Türkiye
  Adalet Mah. Manas Blv. No. 39
  Folkart Towers - B Kule Kat 31 
  Bayraklı / İzmir
 • Almanya
  Edlmannsberg 18
  84095 Furth (Bayern, Almanya)
 • Bizi Arayın
  +90 554 007 46 53
 • Çalışma Saatleri
  Pazartesi - Cuma
  09:00 - 18:00
Sosyal Medya
Bizimle iletişime geçin

The Golden ekibi olarak, sizinle iletişim kurmaktan ve sorularınızı cevaplamaktan mutluluk duyarız. Üye olmadan da bize ulaşabilir, merak ettiğiniz konular hakkında bilgi alabilirsiniz. Profesyonel danışmanlarımız, size yardımcı olmak ve ihtiyaçlarınıza yönelik çözümler sunmak için burada. Size en kısa sürede geri dönüş yaparak, sizin için en iyi çözümü bulmak için çalışacağız.


Tasarım Badoworks